Onikira
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lets kill some demons ';.;'
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Паник Атаки

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Admin



Брой мнения : 29
Join date : 01.12.2016

Паник Атаки Empty
ПисанеЗаглавие: Паник Атаки   Паник Атаки Icon_minitimeЧет Дек 01, 2016 7:59 am

Симптом - Паник Атаки
Разпространеност - 70-80%
Евентуална причина - Паник атаките се причиняват от демони. Малко преди масовата епидемия от демони, едно момиче от националния отбор по гимнастика, се сблъска с подобен проблем. И демоните се опитаха да я самоубият. Именно това, което чух тогава от нея, ме накара да се замисля, че става въпрос за демони. И дори в оня момент си казах, че щеше да е по-добре демоните да ми го бяха направили това на мен, защото бях сигурен, че ще се справя с това. И около седмица след тази моя мисъл, първата паник атака ме споходи...лошото е че, не бях единствен, както предполагах доскоро. Този симптом дори се оказа, един от най-разпространените, сред хората които от 2-3 месеца насам се чувстват различно.
Евентуално решение - Положителни мисли, контакти с хора и осъзнаване на ситуацията! Трудно е защото атаките са доста мощни и се опитват с голяма агресия да те закопаят. Адски много положителни мисли трябва да си вкараш и да си до-последно сигурен в това което казваш, за да успееш да ги пребориш. И все пак, най-добре ако имаш хора около теб, да отидеш да говориш с тях, защото те ще те разсеят, а и има голям шанс да прогонят демоните и тъмните мисли. Паник атаките са едни от най-опасните симптоми и едни от най-продължителните, и масовия чат който ще създадем, ще бъде направен до голяма степен заради тях. В чата ще можете по всяко време да намерите помощ, или подкрепа, така че никога да не оставате сами с мислите и проблемите си. Опитайте се да си правите профилактика на страховете, като се изправяте срещу тях или като ги преосмисляте и борите ментално. Ако нямате никакви страхове, шанса да ви споходи паник атака е много по-малък. Също така не се страхувайте от смъртта, това ще ви направи много по-силни във всеки аспект от живота! Успех.
Върнете се в началото Go down
https://onikira.rpg-board.net
 
Паник Атаки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Onikira :: Симптоми и Решения-
Идете на: